Офіційний сайт заводу Bulat
Телефон виробника профнастилу та металочерепиці
+38(044) 541-14-51

Купити металочерепицю в Івано-Франківську

Замовте прямо зараз!
Металочерепиця на даху будинка в Івано-Франківську
Металочерепиця є одним із найпопулярніших покрівельних матеріалів в Івано-Франківську, що має багато переваг порівняно з аналогами. Виготовляється вона із оцинкованої сталі із полімерним покриттям. Таку металеву покрівлю достатньо просто встановлювати, вона не потребує особливого догляду.
Щоб купити такий матеріал, як металочерепиця в місті Івано-Франківськ, вам більше не треба гаяти багато часу або переплачувати посередникам, адже на нашому сайті ви можете оформити покупку товару за вигідною ціною. Завод Bulat виробляє якісну, сертифіковану, надійну та довговічну продукцію.

Характеристики металочерепиці

Виготовляється металочерепиця із холоднокатаної гарячеоцинкованої сталі за допомогою сучасного та потужного обладнання. Займаються виготовленням продукції кваліфіковані робітники, які мають великий досвід у цій справі. Вся виготовлена продукція відповідає європейським нормам та стандартам якості. 

Однією з переваг даного матеріалу є те, що він стійкий до ультрафіолету, перепадів температур та до негативних зовнішніх факторів. Таким чином він не вигоряє, не тріскається, не облазить. Металочерепиця складається з декількох шарів: полімерний прошарок, ґрунтовий, пасивучий, шар цинку, лист зі сталі та захисне покриття. Слід зазначити, що важливо, аби всі шари були на матеріалі, адже це відповідає за те, як довго він вам прослужить і наскільки він якісний.

Такий матеріал, як металочерепиця, ви можете купити в місті Івано-Франківськ по вигідній ціні на нашому сайті. В нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент видів та кольорів. Також в нас є безкоштовна послуга по заміру та розрахунку, діє швидка, зручна доставка по всій території України. 

Переваги металочерепиці:
  • Доступне покрівельне покриття для даху;
  • Економічно вигідний варіант;
  • Надійний, практичний та зручний;
  • Металочерепиця проста в монтажу, не потребує подальшого догляду;
  • Має невелику вагу, що зменшує навантаження на фундамент об’єкту;
  • Матеріал стійкий до корозії, перепадів температур, агресивних зовнішніх факторів;
  • Є великий асортимент кольорів та форм;
  • Металочерепиця має привабливий та естетичний вигляд;
  • Матеріал герметичний.
Товар, представлений в нашому магазині для покупців в Івано-Франківську пройшов сертифікацію якості та відповідає нормам, без браку. Не гайте часу та скоріше замовляйте найкращу в місті металеву черепицю на нашому офіційному сайті завода-виробника Bulat за найкращою ціною в Україні. У нас вигідніше, ніж в Епіцентрі чи на ОЛХ. Купити металеву черепицю також ви можете в містах Болехів, Бурштин, Долина, Калуш, Коломия, Надвірна, Снятин.
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!