Офіційний сайт заводу Bulat

Металочерепиця у Львові

Замовте прямо зараз!

Металочерепиця на даху у Львовi

Не секрет, що металочерепиця – це найбільш розповсюджений матеріал для покрівлі в двадцять першому столітті. Металочерепиця як будівельний матеріал прийшла на зміну традиційній черепиці. Сьогодні черепиця вже майже не використовується адже вона важка та не практична. Завдяки тому, що при створенні металочерепиці були враховані всі ці недоліки традиційного матеріалу, новий покрівельний матеріал став дуже затребуваний. Ми, компанія Bulat, пропонуємо вам якісний покрівельний матеріал за найкращою ціною у Львові від виробника.   Якщо ж ви вже вирішили використовувати металочерепицю для того щоб перекрити дах будинку, то виникає питання: чи вся металочерепиця є якісною? Нажаль відповідь на це питання не таке просте. Адже зараз на ринку представлена велика кількість цього покрівельного матеріалу, однак не весь він достойної якості. Тому при виборі металочерепиці необхідно враховувати такі фактори:   1. товщина сталі; 2. товщина шару цинку; 3. товщина та якість полімерного покриття.   Розглянемо більш детально всі ці параметри, та вкажемо, які мінімально допустимі придатні для металевої черепиці.

Металочерепиця у Львовi

• товщина сталі. Зараз на ринку нашої країни представлена металочерепиця з товщиною сталі від 0,23 мм до 0,7 мм. Однак необхідно мати на увазі те, що металочерепицю виготовити з сталі товщиною вищою ніж 0,6 мм просто неможливо.

Оптимальною товщиною металочерепиці є товщина, яка дорівнює 0,45 мм. Важливо враховувати той факт, що багато нечесних виробників махлюють при оформленні замовлення оговорюючи тільки на словах товщину металу, а на ділі вказують лише колір та довжину. Виробники, які завойовували свою репутацію роками не будуть вдаватись до обману і виготовляють лише якісну металочерепицю з добрими показниками товщини, тому вона буде довго служити.

• товщина покриття цинком. Цей параметр вимірюється в грамах на квадратний метр. Якщо звертати увагу на цей показник, то достатнім буде 140 гр/кв. м. Цей показник відповідає 2-му класу покриттю по радянському ГОСТу. Варто відзначити, що все що нижче цього показника не потрібно брати до уваги. Цей показник дуже важливий, адже від цього буде залежати те, скільки часу буде стояти металочерепиця.

• товщина полімерного покриття. Дійсно якісний покрівельний метал повинен може бути покритий якісною фарбою. Виробники, які слідкують за власною продукцією мають в основному наступні показники – глянцеве покриття металочерепиці 25 мкм, матове покриття – 35 мкм. При цьому не якісними вважаються показники на рівні 9-10 мкм. Необхідно розуміти, що товщина покриття впливає на термін служби. Адже доведено, що за 1 рік нормальний поліестер змивається на 1 мкм, тому термін служби металочерепиці з матовим покриттям в 35 мкм буде дорівнювати приблизно 30-35 років.   В будь-якому випадку, металочерепиця Bulat – це найоптимальніший варіант, найкраще в категорії «ціна плюс якість». Такий матеріал ви не придбаєте на ОЛХ чи в Епіцентрі. Наші спеціалісти допоможуть обрати найкращий покрівельний матеріал для ваших потреб, та оформлять доставку на вашу адресу. 

Де купити металочерепицю у Львові?

Якщо у вас постає питання, де купити металочерепицю у Львові, то пропонуємо розглянути металочерепицю, яка представлена на нашому сайті. Ви можете бути абсолютно впевненими в якості продукції Bulat, адже вся металочерепиця має сертифікат якості. Крім того, ми пропонуємо найкращу ціну на металочерепицю та доставку. Кожен покупець залишиться дійсно задоволеним від співробітництва за нашою компанією. Характеристики нашої металевої черепиці ви можете подивитися на цьому сайті. У нас найкращі ціни в Україні! Замовити покрівельний матеріал можна в таких містах області, як Борислав, Броди, Винники, Городок, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Кам'янка-Бузька, Золочів, Новий Розділ, Миколаїв, Самбір, Новояворівськ, Сосніва, Сокаль, Стрий, Стебник, Яворів, Трускавець, Червоноград.


Область застосування: покрівля
Метал: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Види покриття: Gloss, Semi-gloss, Matt
Варіанти кольорів:
Область застосування: покрівля
Метал: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Види покриття: Gloss, Semi-gloss, Matt
Варіанти кольорів:
Область застосування: покрівля
Металл: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Виды покрытия: Gloss, Semi-gloss Matt
Варіанти кольорів:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!