Офіційний сайт заводу Bulat
Телефон виробника профнастилу та металочерепиці
+38(044) 541-14-51

Металочерепиця у Рівному

Замовте прямо зараз!
Металочерепиця – це надійний, міцний та довговічний покрівельний матеріал, який виготовляється із гарячеоцинкованого металу та покривається багатошаровим двостороннім покриттям. Створює дану продукцію надійний та перевірений часом наш виробник Bulat. На заводі працюють тільки кваліфіковані та з великим досвідом роботи спеціалісти. Застосовується новітнє та потужне обладнання, яке повністю відповідає технічним нормам. 

Якщо вам потрібна металочерепиця, то купити її в місті Рівне ви можете швидко та за  вигідними цінами. На нашому сайті ви можете придбати якісний матеріал за привабливою ціною. Не гайте часу та оформлюйте покупку на вигідних умовах.

Як обрати металочерепицю?

Щоб обрати якісну, міцну та довговічну металочерепицю для покриття будинку чи іншого об’єкта, необхідно враховувати декілька важливих чинників:

Товщина матеріалу, різновид полімерного покриття (матове, глянцеве). У кожного покриття є свої переваги та недоліки. Матове являється одним із привабливіших, виглядає естетично, має шороховте текстуру, глянцеве – більш блискуче, але теж достатньо естетичне. Полімерне покриття має високий рівень міцності та надійності, великий термін придатності. Така металочерепиця стійка до ультрафіолету та корозії. Не вигоряє на сонці, не тріскається. Попри все, вище перелічені покриття всі гарантують безперебійне стікання води, не протікають;
Перед тим, як замовляти металочерепицю, слід ознайомитись з формами матеріалу, кольорами та покриттям. Хвилі мають різну висоту і їх поділяють на малі та великі (малі до 50 мм, великі до 70 мм). В асортименті представлений широкий вибір кольорової гамми, тому ви можете обрати найкращий для вас варіант. Профілювання покрівельного матеріалу може бути асиметричним та симетричним. Це можна визначити дуже просто, достатньо лише притиснути аркуші один до одного. 

Чому вигідно здійснювати покупку матеріалу саме на нашому сайті?

В нашому магазині представлений широкий вибір матеріалів для покрівельних робіт;
Є безкоштовна послуга, суть якої полягає в замірі об’єкта та розрахунках;
Швидка та зручна доставка в надійній упаковці по всій території України;
Консультація с нашими операторами стосовно цін, акцій, матеріалів, технологій;
Висока якість продукції та виконання замовлень клієнтів;
Виготовлена продукція відповідає європейським нормам, стандартам.

Якщо ви шукали якісну металочерепицю в місті Рівне, то ви потрапили на необхідний для вас сайт. Адже тут тільки найкраща продукція, яка характеризується високою надійністю, міцністю та великим експлуатаційним терміном придатності. Виготовлена продукція перед виходом в продаж, пройшла необхідну сертифікацію якості, відповідає міжнародним стандартам та нормам.
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!