Офіційний сайт заводу Bulat

Купити металочерепицю в Тернополі

Замовте прямо зараз!

Покрівля – це важлива частина будинку. Саме тому вона повинна бути найбільш гармонійною, мати правильну форму, та виготовлятися тільки з якісних будівельних матеріалів. Наша металочерепиця в Тернополі має відмінну якість та вигідну ціну від виробника. Купити її з доставкою ви можете прямо на нашому сайті в режимі онлайн.

Чому металочерепиця – краще рішення для даху?

Червона металочерепиця на даху у Тернополі

Безперечно, на сьогоднішній день дах з металочерепиці – це дійсно відмінне рішення для покрівлі будинку або другого об’єкту. Металочерепиця представляє собою універсальний покрівельний матеріал, який виготовляється з оцинкованої сталі та має двостороннє захисно-декоративне полімерне покриття. І хоча металочерепиця на нашому ринку з’явилася відносно недавно, але вона вже встигла завоювати свою нішу на ринку покрівельних матеріалів. Це стало можливим завдяки поєднанню таких властивостей, як: висока якість, гарна надійність, довга експлуатація та доступна ціна. Це все про наш покрівельний матеріал марки Bulat.

Металочерепиця в Тернополі від Bulat

Коричнева металочерепиця

Перед тим, як придбати черепицю із металу, необхідно знайти лідерів серед її виготовлення. Адже тільки відомим та великим компаніям можна довіряти. Якщо ж металочерепиця була виготовлена невідомо де, то її якість буде доволі сумнівною. Але Bulat можна довіряти, так як нас дуже добре знають як в Україні, так і за її межами. Окрім того, у нас якісніша продукція, ніж на ОЛХ чи в Епіцентрі, багатий вибір кольорів.

Якщо ви збираєтесь придбати металочерепицю в Тернополі для покрівлі свого будинку, то звертайте увагу на якість захисного покриття полімерами. Адже при профілюванні сталевого листа, нанесені цинкове і полімерне покриття піддаються впливу стиснення і розтягування. Таким чином, під час перевірки на неякісному покритті утворюються мікротріщини, а це може означати швидку корозію матеріалу. Сучасні виробники під час виготовлення металочерепиці використовують лише високотехнологічне сучасне обладнання, яке гарантуватиме постійний контроль якості продукції, що випускається. Всі якісні покрівельні матеріали з металу, повинні біти розроблені та апробовані в умовах різного клімату, бо тоді їх можна прекрасно буде використовувати для непростих кліматичних умов Західної України і власне в Тернополі.

Де купити металочерепицю в Тернополі на кращих умовах?

Якщо ви знаходитесь в пошуках якісної металевої черепиці, то напевно задаєтесь питанням, яка компанія пропонує кращі умови для купівлі цього матеріалу. Рекомендуємо звернути увагу на нашу металочерепицю Bulat, адже ми реалізуємо тільки високоякісну металочерепицю. Якість нашого продукту не нижче за металочерепицю провідних світових виробників. Кожен покупець зможете придбати у нас черепицю з польської, фінської, словацької, української, французької та європейської сталі. Замовляйте в таких містах, як Дубно, Вараш, Здолбунів, Березне, Острог, Костопіль, Сарни, Радивилів.


Комплектація
Область застосування: покрівля
Метал: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Види покриття: Gloss, Semi-gloss, Matt
Варіанти кольорів:
Область застосування: покрівля
Метал: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Види покриття: Gloss, Semi-gloss, Matt
Варіанти кольорів:
Область застосування: покрівля
Металл: Швеція (SSAB), Бельгія, Німеччина, Словаччина, Південна Корея, інші.
Виды покрытия: Gloss, Semi-gloss Matt
Варіанти кольорів:
пленка для крыши
Варто підкреслити, що велике значення останнім часом мають підпокрівельні плівки для водостічних систем. Наприклад, велику популярність здобули такі гідроізоляційні підпокрівельні плівки як гидробарьер, так як їх використання дозволить збільшити термін служби покрівлі приблизно на 15-20 років.
планки для металлочерепицы 3
Компанія Bulat виготовляє всі основні види стандартних планок довжиною 1250 і 2000 мм для монтажу профлиста та металочерепиці.

Також можливе виготовлення планок за індивідуальними кресленнями замовника. Вироби мають повну відповідність за кольором і матеріалом з основним видом продукції (профнастилом або металочерепицею).
саморезы
Саморізи використовуються для кріплення профнастилу та металочерепиці до покрівельних і фасадних конструкцій. Класифікують саморізи по роботі з металом або деревом.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!