Офіційний сайт заводу Bulat

Партнерам

Гнучка цінова політика, рекламна і технічна підтримка, високоякісна і затребувана на ринку продукція - ось далеко не повний перелік переваг співпраці з нашою компанією. Ми завжди раді працювати з ініціативними і заповзятливими людьми. Ми відкриті для своїх партнерів і ділимося з ними досвідом і знаннями на всіх етапах становлення бізнесу.

ВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

Пропонуємо Вам стабільний і прибутковий бізнес у вашому регіоні! Наша компанія активно розвивається, розширює дилерську мережу і шукає партнерів на всій території України. Також запрошуємо до співпраці будівельні та проектні організації, монтажні бригади на вигідних умовах.


ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛІВ

Компанія «Булат» пропонує повний комплекс матеріалів для покрівель, фасадів, огорож. Серед наших основних продуктів вас може зацікавити якісний профнастил та металочерепиця. Надаємо допомогу і професійну консультацію у виборі матеріалів і комплектації будівельних об'єктів.ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ І РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА

Ми забезпечуємо наших партнерів усіма необхідними рекламно-інформаційними матеріалами, зразками продукції, презентаційним обладнанням. Своєчасно повідомляємо про появу нових продуктів, зміни та доповнення до технічних матеріалах. Маркетингова політика компанії включає активне просування бренду Bulat: популяризації бренду, донесення інформації про продукцію компанії до кінцевого споживача.

Ви так само можете запропонувати вашим клієнтам скористатися БЕЗКОШТОВНО нашою послугою по заміру і розрахунку матеріалів для бідівнитва!


МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКИ


Термін виготовлення вашого замовлення становить 1-2 дня. Наявність власного автопарку компанії дозволяє зробити доставку в максимально короткі терміни і за конкурентними розцінками.


Хочете стати дилером?
Залиште свою заявку в формі нижче
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!