Офіційний сайт заводу Bulat

Підпокрівельні плівки

Комплектуючі Підпокрівельні плівки bulat.ua
Характеристики:

Варто підкреслити, що велике значення останнім часом мають підпокрівельні плівки для водостічних систем. Наприклад, велику популярність здобули такі гідроізоляційні підпокрівельні плівки як гидробарьер, так як їх використання дозволить збільшити термін служби покрівлі приблизно на 15-20 років.

Дивитися повний опис:
5 5
Ціна залежить від об'єму замовлення та матеріалу. Зв'яжіться з нами!

Сучасна покрівельна система повинна мати водостік. Волога і тала вода, накопичуючись на даху в великій кількості, призводить до передчасногоplenki1 псування покрівельних матеріалів і проникненню води в підпокрівельний простір. Для збору і відведення води і служать водостічні системи.

Поперше, водостоки покликані зберегти зовнішній вигляд і цілісність покрівлі, фундаменту, фасаду, будівлі.

Водостічні системи відрізняються за матеріалом, формою і розмірами.

Матеріал: бувають металевими (з міді, алюмінію, сталі з покриттям, цинк-титану) і пластиковими (ПВХ).

Форма: кругла і прямокутна.

Розмір: Під розміром увазі діаметри основних елементів системи - жолоби і труби. Розмір визначає пропускну здатність водостоків.

Важливу роль в організації покрівлі відіграє застосування підпокрівельних плівок. Найпопулярніший вид гідроізоляційних підпокрівельних плівок - гідробар'єр - дозволяє збільшити термін служби покрівлі приблизно на 15-20 років.

Характеристики підпокрівельних плівок.

plenki2

Підпокрівельні плівки є обов'язковим елементом організації покрівельного пирога. Плівка підпокрівельна здатна забезпечувати хорошу герметичність конструкції, а також додатково служать для захисту підпокрівельного простору від пилу, конденсату та сміття. Крім цього підпокрівельні плівки ще й антиконденсатну і гідроізоляційну функцію - забезпечують надійний захист від вологи і конденсату.

 

Вибір підпокрівельних плівок.

Для того, щоб зробити правильний вибір потрібного вам виду підпокрівельних плівок, необхідно розглянути особливості кожного з існуючих матеріалів, які використовуються в залежності від індивідуальних особливостей покрівлі.

 

Гідроізоляційні перфоровані плівки.

plenki4

 

Гідроізоляційні перфоровані плівки підходять до будь-якого виду покрівельних матеріалів. Паропроникність даного виду трохи нижче, ніж у теплоізоляції, саме тому при установці необхідно виконати два спеціальних вентиляційних зазору. Купити цей вид підпокрівельних плівок можна на сайті bulat.ua.

Переваги гідроізоляційних перфорованих плівок.

Доступна ціна підпокрівельної плівки.

Економічність. Перфорована плівка - найбільш економний (щодо мембранних) варіант влаштування гідроізоляції для на утеплених скатних дахів.

При виборі підпокрівельних антиконденсатних і гідроізоляційних плівок необхідно враховувати властивість водостійкості. Цей параметр, виходячи з назви, являє собою здатність мембрани підпокрівельних плівок захищати потрапляння вологи ззовні, наприклад, снігу, дощу, і т.п.

 
 

Пароізоляційні плівки.

plenki5

 

Наступний вид плівки - це спеціальні пароізоляційні плівки, які найчастіше використовуються в будинках, що мають утеплену дах. Вона використовується для ізоляції утеплювача від парів, які піднімаються зсередини приватного будинку.

При монтажі підпокрівельної плівки необхідно враховувати те, що дуже важливо під час установки герметично виконати виключно всі стики пароізоляції. Так як в іншому випадку - потоки вологого повітря з дому зможе проникати на дах, в зв'язку, з чим значно погіршуються її властивості. Відзначимо, що при виборі пароізоляційної плівки особливу увагу необхідно звертати на таку важливу властивість як паропроникність матеріалу.

 

Антиконденсатні плівки.

plenki6Плівка підпокрівельна антиконденсатна застосовується в більшості випадків з такими типами покрівлями, як фальцеві покрівельні покриття і металочерепиця. Дуже часто її так і називають - підпокрівельна плівка під металочерепицю.

Особливістю монтажу плівки подкровельной антиконденсатної від офіційного підприємства Bulat є те, що в покрівлі необхідно забезпечити потужне провітрювання існуючого простору, спеціально для того щоб позбавити від наявності вологи. Цьому сприяє наявність особливої ​​ворсистої боку плівки, за рахунок якої і вбирається волога.

 

Гарною плівкою цього виду вважається плівка паропроникність, якої наближається до 0. Так, наприклад, паропроникність близько 0,3 г / м2чПа є відмінним вибором, для того щоб плівка мала можливість максимально захищати металеву покрівлю від конденсату, а також можливої ​​корозії.

Дифузійні мембрани

 

plenki7

Така дифузійна плівка ні в якому разі не використовується з такими будівельними матеріалами, які мають високу теплопровідність як: єврошифер і металочерепиця. Винятком з цього правила становлять лише окремі види об'ємних дифузійних мембран.

Підпокрівельна гідроізоляційна плівка у вигляді дифузійної мембрани найкраще поєднується з різними видами черепиці. Наприклад, це може бути цементнопіщаная, бітумна або композитна черепиця. Це пов'язано з тим, що перераховані покриття володіють більш низьку теплопровідність, ніж звичні нам види покриття - єфрошіфер і металочерепиця.

 

Де можна придбати підпокрівельні плівки?

Купувати якісні покрівельні та фасадні матеріали, в тому числі і підпокрівельні плівки, найкраще у відомих фірм, які мають великий досвід роботи на ринку будівельних матеріалів. На сайті bulat.ua ви зможете не тільки купити водостічні системи та підпокрівельні плівки, а й замовити повний комплекс матеріалів для покрівлі низької вартості в своєму регіоні.

Купити плівки можна в таких регіонах і містах:

plenki8

  • Україна (Київ, Ужгород, Житомір, Запоріжжя, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Сімферополь, Кривий Ріг, Хмельницький, Одеса, Черкаси, Чернігів, Полтава, Рівне, Суми, Нікополь, Мелітополь, Миколаїв, Харків, Херсон, Чернівці , Вінниця, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Львів, Луцьк, Маріуполь);

 

  • Естонії (Таллінн, Тарту, Нарва), Німеччина (Берлін, Мюнхен, Гамбург), Таджикистану (Душанбе, Худжанд), Литви (Вільнюс, Каунас, Клайпеда), Киргизії, Туркменістану, Вірменії, США, Азербайджану, Киргизія (Бішкек), В'єтнам , Китай (Санья, Хайнань), Ізраїль, Італія, Узбекистану (Ташкент, Андижан, Намангані), Молдавії, Латвії, Білорусії (Мінськ, Могильов, Брест, Пінськ, Гродно, Гомель, Вітебськ, Орша, Жлобин, Бобруйськ, Барановичі, Борисов ), Грузії (Тбілісі, Кутаїсі, Сухумі, Батумі, Руставі, Зугдіді, Горі, Поті,), Казахстану (Алмати, Астана, Тараз, Актобе, Шимкент, Алма-Ата, сть-Каменогорськ, Караганда, Кизилорда, Костяна, Уральськ, Магнітогорськ, Павлодар, Рудний, Шимкент);

 

  • Росія (Санкт-Петербург, Москва, Курськ, Череповець, Єкатеринбург, Пенза, Хабаровськ, Тюмень, Оренбург, Сочі, Калінінград, Смоленськ, Архангельськ, Литкаріно, Кемерово, Липецьк, Тамбов, Іваново, Брянськ, Пензи, Бійськ, Кропоткін, Чита, Мурманськ, Якутськ, Сургут, Нижній Тагіл, Подольск, Новосибірськ, Іжевськ, Барнаул, Ярославль, Челябінськ, Волгоград, Казань, Махачкала, Владикавказ, Уфу, Іркутськ, Кіров, Ростов-на-дону, Алтайський край, Ульяновськ, Рязань, Кострома, Петрозаводськ, Самару, Красноярськ, Саратов, Ставрополь, Таганрог, Воронеж, Нижній Новгород, Томськ, Абак ан, Первоуральськ, Краснодар, Владивосток, Бєлорєцьк, Уфа, Улан-Уде, Омськ, Павлодар, Каменногорск, Тула, Сиктивкар).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Баришівка
+38(050) 385-13-00
Чернігів
+38(0462) 938-188
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!