Чому при виборі водостічних систем перевагу краще віддати водостоків Docke: 1) Висока стійкість до різних ушкоджень, а також кліматична стійкість; 2) Стійкість до вицвітання (зміни кольору); 3) Швидкість і простота установки. Кожна водостічна система забезпечена докладною інструкцією; 4) Невисока ціна водостічних систем з Docke - це ще один плюс для вибору відсотків саме цієї ТМ.
Водостічна система - це один з основних елементів покрівлі даху будь-якого будинку.
Водостічна система покрівлі здатна забезпечити стік дощової води або талого снігу з даху. Вона дозволяє вберегти від руйнувань фундамент, стіни і карниз, на які потрапляє найбільше опадів. Однак, на ефективність роботи стоку впливає якість монтажу водостічної системи. Про основні особливості установки і експлуатації водостічної системи Docke читайте далі.
Якими бувают водостічні системи.
Водостічні системи для даху будинку можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як пластик (ПВХ) і метал - сталь або мідь. Вибір матеріалу залежить від кліматичних умов і особистих переваг, за кольором повинен поєднуватися з матеріалом для даху. Наприклад, для покрівлі з металу доречно використовувати і цегла металеві, і водостічні системи пластикові. Зауважимо, водостічна система повинна мати якісний профіль. Буває і кілька варіантів форм відсотків - круглі і прямокутні.
Водостічна система Docke комплектується великою кількістю різних елементів. Основний елемент водостічної системи - це жолоб водостічний, який призначений для збору стікає з даху води. Кріпиться даний елемент на спеціальні кріплення, які називаються кронштейнами і сходяться у водостічній воронці. Вона, в свою чергу, направляє воду у водостічну трубу, приєднану до стінки фіксаторами. Для зливу води в спеціальну ємність на кінці труби встановлюється відвідний елемент.
Особливості установки водостічних систем.
Зверніть увагу, що перед безпосереднім монтажем необхідно враховувати основні параметри покрівлі. Так, наприклад, розрахувати потрібну кількість елементів водостічної системи можна виходячи з розміру покрівлі, наявних особливостей ската, а також величини додаткового навантаження на покрівлю. Аналіз перерахованих факторів дозволить забезпечити необхідну ефективність і практичність у використанні. В іншому випадку немає ніякої гарантії того водостік після тривалого періоду. Здійснювати монтаж водостічної системи можна і своїми руками, але для цього необхідно володіти певними навичками, і не кожен здатний це зробити.
Рекомендуємо встановлювати жолоби водостічної системи так, щоб вони розташовувалися під невеликим нахилом до вирви. Це допоможе дещо збільшити пропускну здатність. Бажано, щоб ухил був близько 3 мм. на кожен метр погонний жолобу водостічного. При цьому край самої покрівлі повинен розміщуватися над жолобом на відстані, що дорівнює третині діаметра жолоби. Нижній край ринви повинен розташовуватися на відстані приблизно в 100 - 300 мм. від ємності для зливу води. Ціну монтажу водостічної системи ви зможете дізнатися у менеджерів компанії.
Як доглядати за водостічної системою.
Всім відомо, що великою проблемою водостічних систем є потрапляння різного виду бруду і сміття. Для того, щоб водостічна система виконувала свої функції за нею потрібен систематичний догляд. Майстри з монтажу водостічних систем рекомендують проводити чистку стоків восени і навесні. При цьому найкраще користуватися не металевими щітками, а спеціально для цього призначеними міні-мийками. Їх особливість полягає в тому, що ці мийки здатні захищати водостік від додаткових ушкоджень. Через це використання міні-мийок в значній мірі зможе продовжити загальний строк служби системи водостоків.
Водостічні системи Docke. На сьогоднішній день серед усіх наявних водостічних систем особливу популярність завоювали водостічні системи Docke. Вони призначені спеціально для того, щоб відводити талу або дощову воду з дахів, як звичайних житлових будинків, так і великих промислових будівель, тощо.
Великою перевагою водостоків від Docke є те, що вони можуть виступати унікальним декоративним елементом і тому зможуть ідеально вписатися в існуюче оформлення котеджу або приватного будинку. Водостоки Docke легко монтуються, дуже довговічні, а також відмінно виконують покладені на себе функції.
Зараз ці системи виробником представлені в двох серіях: Standard і Lux. Можливі відтінки: пломбір, гранат, а також шоколад. Ціна на водостічні системи залежить від кольору і від конкретно обраної серії. Серія STANDARD часто застосовується в малоповерховому будівництві, якщо покрівля має маленьку площу. Діаметр стічної труби в ній 85 мм, розмір жолоба - 120 мм. Серія LUX використовується в будівлях з величезною площею даху. Її головна відмінність від системи STANDARD найкраща пропускна здатність. Діаметр стічної труби в серії LUX дорівнює 100 мм, жолоб - 140 мм. Крім того, для повної комплектації покрівлі, потрібно не тільки установка водостічної системи, але і монтаж спеціальних планок.
Основні характеристики планок.
Компанія Bulat виробляє планки стандартних розмірів довжиною 1250 і 2000 мм, які застосовуються при монтажі профлиста та металочерепиці. Всі подробиці ви знайдете на спеціалізованих сайтах водостічних систем. Є можливість замовити виріб за індивідуальними розмірами замовника. Планки виготовляються в точності за кольором і матеріалом як основний вид покрівлі - профнастил або металочерепиця. Для того щоб покрівля служила довгі роки, використовуйте при монтажі підпокрівельні плівки гідробар'єр.
Підпокрівельні плівки, основні характеристики.
Підпокрівельна плівка - це один з обов'язкових елементів при установці покрівлі. Оскільки вона здатна забезпечити герметичність конструкції, а також захистити підпокрівельний простір від вологи, пилу і конденсату. Крім того,така плівка може виконувати функцію теплоізоляції. Підпокрівельні плівки поділяються на такі види: гідробар'єр, вітробарь'єр, паробар'єр, супердифузійну мембрану. Розглянемо, чим різняться між собою зазначені види плівки.
1) Гідробар'єр - паропроникна мікроперфорована підпокрівельна плівка, яка спеціально призначена для захисту горищного простору від можливих впливів від вологості і пилу. Додаткове властивість - відведення певної кількості пара. 2) Вітробар'єр - спеціальний вид плівки, який здатний захистити утеплювач як від вітру, так і від вологи. 3) Паробар'єр - це паропроникна плівка, призначена для захисту утеплювача від надходження вологи. 4) Супердифузійна мембрана - це тришарова паропроникна гідроізоляція. Головне призначення плівки - захист підпокрівельних конструкцій і покладеної теплоізоляції від пилу, вологи, а також вітру.
Скільки коштує і де можна купити водостічну систему? Більше характеристик ви зможете знайти на офіційному сайті виробника водостічних систем. В іншому випадку, купуючи товар в різних інтернет-магазинах ви можете потрапити на шахраїв, і в підсумку на неякісний товар. Компанія Bulat - є представником компанії Docke, тому, замовивши водостічну систему на сайті bulat.ua ви можете бути абсолютно впевненими в якості товару і гарантії продавця. Водостічні системи Docke популярні в усьому світі, то замовлення на них надходять з різних країн і міст: